Prosíme klienty, kteří u nás měli poslední vyšetření do 31.5. 2019, aby v kolonce pro léčiva závěrem uvedli i svou kontaktní adresu (tj. ulice, číslo popisné / číslo orientační, a PSČ). Děkujeme Vám.

Náležitým vyplněním formuláře nám odešlete žádost o vystavení e-receptu. Současně si můžete vybrat, zda-li Vám bude e-recept zaslán na mobilní telefon nebo e-mail, nebo si jej vyzvednete osobně.

Je nutné, aby ten, na koho má být e-recept vystaven, byl již v tomto kalendářním roce u nás vyšetřen, nebo již má (v tomto kalendářním roce) stanovený termín kontrolního vyšetření.

Po odeslání žádosti dojde k vystavení e-receptu (tj. jeho zaslání na mobilní telefon, e-mail nebo vytištění) do 5 pracovních dnů. V případě, že je provoz ambulance uzavřen (viz. záložka KDY NEORDINUJEME), pak do 5 pracovních dnů po obnovení provozu ambulance.

Telefonní číslo (pro případné zpětné kontaktování z naší strany v případě nejasností v žádosti) musí být ve formuláři vyplněno vždy (povinná pole jsou označena * a tučným písmem).

Informace o zpracování a pohybu osobních údajů v organizaci viz. záložka GDPR.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.